Sponzor - GUN.cz

Specialista na volně prodejné zbraně a příslušenství GUN.cz

Obecné informace:

Velkoobchod a maloobchod s volně prodejnými zbraněmi a příslušenstvím. Naší hlavní činností je velkoobchod a dovoz několika významných značek pro Českou Republiku, Slovensko a Maďarsko.

Spolupracujeme s několika významnými světovými výrobci vzduchovek, střeliva a příslušenství a není pro nás problém zrealizovat jakýkoliv Váš požadavek. Z účelem doplnění trhu o některé velice zajímavé výrobce, které nejsou z tržního vysokoobrátkového pohledu zajímavé, jsme se postupem času přeorientovali právě na tyto značky.

Upřednostňujeme právě kvalitu produktů před kvantitou i za cenu toho, že se nejedná o obchodně zajímavý artikl.

Prodáváme produkty těchto výrobců: Air Arms, ASG, Barnett, BKL, BSA, Condor Tool and Knife, Crosman, Daystate, Gamo, Hatsan, JSB, Leapers, Megaline, Optisan, Ragim, Sightron, Shooting Chrony, Tenpoint, Tetra Gun, Umarex a Weihrauch.

Nemáme pevnou pracovní dobu, ale naleznete nás na prodejně zpravidla každý pracovní den od 10-17hod (po dohodě možno i déle). Na prodejně není možné platit kartou.

Osobní odběr je také možný u našeho obchodního partnera v NC Olympia Brno, U Dálnice 777, 66442 Brno - Modřice, což je vhodné zejména pro mimobrněnské zákazníky a nebo pokud si chcete objednávku vyzvednout až o víkendu. Pozor, nejedná se o klasickou prodejnu, ale pouze o výdejní místo.

Kontakt:

GUN.cz
Křídlovická 26
Brno
603 00

Tel: +420 777 811 888
Email: info(a)gun.cz

Web:

www.gun.cz
GUN.cz


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2019