Sponzor - Guncenter Otrokovice

Guncenter Otrokovice

Obecné informace:

Střelecký areál GUNCENTER je schválen jako VEŘEJNÁ STŘELNICE pro použití všech ráží včetně vojenských, plně automatických zbraní.

Střelnice se skládá ze dvou nezávislých střelišť 150m a 50m a nebo při uzavření obou palebných čar lze střelnici jako celek využít k takzvané akční střelbě jednotlivců (obdoba soutěží IPSC a IDPA - pohyb se zbraní, nestandardní situace, krytí, plížení atd.).

Používat je možné všechny zbraně od brokových přes malorážky, pistole, revolvery, až po nejtěžší kulovnice (do výkonu .300WinMag pro samostatnou střelbu, do výkonu 12,7×108 pod dozorem obsluhy) .

Ke každému střelišti je k dispozici i oddechový prostor pro doprovod, či střelce čekající na uvolnění místa.

Kapacita umožňuje současně střelbu 6ti střelcům na vzdálenost 5-150m a 4 střelcům na vzdálenost 5-50m. Přičemž střeliště 50m je vybaveno elektricky poháněnými pojezdy terčů s dálkovým ovládáním pro maximální střelecký komfort.

Bude možno střílet na papírové terče (sportovní i realistické), na terče pojízdné , otočné, i na kovové padací terče (takzvané poppery).

Střelnice je vybavena klimatizací dle nejnovějších standardů EU a reálně lze střílet i z historických perkusních zbraní, bez větších obtíží s viditelností, a to bez nepříjemného průvanu, důvěrně známého všem návštěvníkům krytých střelnic.

Kontakt:

Guncenter Otrokovice
Areál TOMA a.s., budova 12
Otrokovice - Baťov
765 02

Tel: +420 724 922 923
E-mai : guns(a)bcl.cz

Otevírací doba:
ÚT-SO 14:00 - 20:00
NE 8:00 - 12:00

Web:

www.guncenter.cz
Guncenter Otrokovice


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2019