Pozvánka - SOCKA KEMP 2011

SOCKA KEMP

Termín:

26. - 28. srpna 2011

Počet účastníků:

cca 25 + - osoba

Kde:

S tímto termínem padla možnost tábora Na Bělidle kde jsme sídlili každý rok – místo konání SK 2011 se tedy přesouvá na Vysočinu na Náměšťsko n/Oslavou.

Lokace je výborná, bohužel to tu nemám ještě ani za 3 roky co tu jsem vůbec najeto, ale to se spraví a přinejhorším najdeme něco přímo o Socce :D
GPS: 49°8'12.334"N, 16°7'34.414"E

Cena:

S lokací se bohužel mění cena: ubytování vychází na 250,–/os/noc – tedy celkem 500,–
Orientačně strava/pitivo 500,– bude upřesněno koncem června

CENA CELKEM cca 1000,–

Ubytování:

Oproti loňským ročníkům luxus - vojenská ubytovna po rekonstrukci, dvoulůžkové pokoje s balkony, sociálky a sprcha na pokoji, velké skříně, sušárna, kolárna a společenka s LCD ) pro případ posezení u ubytovny super altán s možností opékání nad ohněm atd…

Každý si platí ubytování přímo na místě sám! Pouze dostatečně předem bude nutno se zálohou odeslat i iniciály pro správcovou ubytoven, aby se vše stačilo vypapírovat. Po odeslání zálohy s iniciály je brána Vaše účast jako závazná!

Strava:

Strava klasickou formou, tj. večerní sessions v ceně, snídaně a obědy samostravou na švihu.

Večerní session přímo v hospodě cca 500m daleko – zaplacena picí dávka na osobu (NOVĚ KAŽDÝ OBDRŽÍ LÍSTKY NA CCA 5 PIV NA VEČER – KDO JE PROPIJE PIJE ZA SVÉ Z VÝČEPU) – Opatření kvůli Krkonošské klice :)

Jinak strava večer klasicky steak, možno domluvit sele, gulášek,… kdo byl minule a předtím poreferuje :)

Na švihu si každý hradí jídlo a pití sám!

Není problém si dovézt maso na gril nebo na opékání na ohni. Ráno je společná snídaně :)

Předpokládaný program:


Čtvrtek: Pro přespolní možnost dojet již ve čtvrtek odpoledne (nejdříve tak kolem oběda, abych tam stihl dorazit i já). Cena za nocleh navíc se samozřejmě přičítá.
Pátek: Slezina účastníků do cca 16:00, lehká obhlídka terénu (projížďka kolem přehrady), seznamovací táborák, posezení v hospůdce a také prohlídka zúčastněných biků (při nepřízni počasí klubovna).
Sobota: Celodenní švih - cca 60-100km (délku možno operativně pozměnit během švihu v závislosti na počasí a dle nálady večerní mecheche)
Neděle: Úklid ubytování, podle zájmu rozlučková vyjížďka. Odjezd do 14:00.

Turistické cíle:

V blízkém okolí se nachází řada pamětihodností a zajímavých míst.

Pro aktivní dovolenou se nabízí pěší i cyklo trasy, možnosti koupání, rybaření i houbaření.

Dalešická přehrada – v roce 1979 byla dokončena stavba dvou nádrží na řece Jihlavě, vznikla přečerpávací vodní elektrárna o ploše 1 136 km2.

Lodní doprava – od 1.7.2007 brázdí Dalešickou přehradu výletní loď Vysočina, během plavby dostanete odborný výklad o zajímavých místech, kterými proplouváte, vhodné i pro cykloturisty, pojme 150 pasažérů, informace a jízdní řád na www.dalesickaprehrada.cz.

Přečerpávací elektrárna – nabízí nevšední zážitek exkurze do nitra hráze, kde jsou instalovány 4 Francisovy turbíny, objednání exkurze na stránkách vodní elektrárny Dalešice.

Jaderná elektrárna Dukovany – pro zájemce o techniku nabízí elektrárna moderně vybavené informační centrum, e-mail: infocentrum.edu@cez.cz.

Mohelenská hadcova step – příjemná turistická trasa vhodná i pro rodiny s dětmi, jedinečná a nefalšovaná step uprostřed Evropy s kouzelným výhledem na meandr řeky Jihlavy, step je volně přístupná, parkoviště přímo u stepi.

Zříceniny hradů – na řece Oslavě se nachází 4 zříceniny – Lamberk, Nový hrad, Kraví hora a Levnov, na řece Jihavě je to 6 hradů – Templštejn, Kozlov, Holoubek, Kokštejn, Čalounice a Rabštejn.

Rozhledny – přímo v místě je nejstarší rozhledna Českomoravské vrchoviny Babylon (27m, 491m.n.m.), dále rozhledna u Ocmanic (15,2m, 427,5m.n.m.) a v Hlíně u Ivančic (22,6m, 450m.n.m.).

Mezi další památky a zajímavosti patří lovecký zámeček Vlčí kopec, Dalešický pivovar (z filmu Postřižiny) cca 5km, památník Bible kralické, barokní most a renesanční zámek v Náměšti nad Oslavou, slovanská epopej Alfonse Muchy v Moravském Krumlově, bazilika sv.Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov v Třebíči, muzeum Vladimíra Menšíka a Alfonse Muchy v Ivančicích, zámecký pivovar, hasičské a hornické muzeum v Oslavanech a mnoho dalších památek a akcí.

Veškeré další info mohu zodpovědět na níže uvedených kontaktech. Informace budou průběžně doplňovány a aktualizovány v závislosti na blížícím se termínu.


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024