Batoh Blackhawk Sniper Bag

Batoh Blackhawk Sniper Bag

Hledáte bytelný obal na pušku, kvalitní podložku pod střelce pro případ střelby v divočině? Chcete pouzdro, které lze sbalit do velmi kompaktních rozměrů?

Tedy neváhejte a podívejte se po Blackhawk Long rifle bag with Hawtex... nebudete litovat!

Uživatelská recenze

Po krátkém rozmýšlení a na doporučení kamaráda jsem si pořídil pouzdro na pušku.

Na výběr bylo několik možností, ale pouze pouzdro od Blackhawk bylo to pravé, co jsem potřeboval.

Pouzdro jde totiž na rozdíl od ostatních, nad kterými jsem přemýšlel, rozložit i jako podložka pod střelce.

Pokud doma nemáte pušku uloženou v pouzdře, dá se toto pouzdro lehce sbalit do opravdu malých rozměrů (jakési „tašky“) a doma nikde nepřekáží.

Do pouzdra se vejde puška do délky max. 115 cm, která jde nosit hlavní dolů nebo nahoru, protože pouzdro obsahuje zádové popruhy anebo jej lze nosit za pevné držadlo v ruce.

Uvnitř prostoru pro hlaveň je polstrování, které chrání ústí hlavně proti poškození. To je jedna z výhod, protože nemusíte používat samostatné chránítko.

Puška je v pouzdře uchycena třemi pásky s plastovou rychlospojkou.
Nevýhodou tohoto uchycení je, že když máte menší pušku jako třeba já, tak spona, která fixuje hlaveň, nejde utáhnout. Dle mého by bylo lepší upevnění pouze na suchý zip.

Botka pažby je pevně uchycena v kapse, která je uzavřena zipem.

Uvnitř pouzdra jsou dvě kapsy, které jsou pevně přišity a pojmou drobné věci, které potřebujete mít po ruce (imbus, zásobník...).

Další kapsa se objeví po úplném otevření pouzdra. Je větší a vejde se do ní další vybavení. Lze ji sundat - k pouzdru je uchycena na suchý zip.

Po úplném rozložení se z pouzdra stane podložka pod střelce.
Střelec, který je stejně velký jako já, cca 175cm, se pohodlně na podložku vejde, aniž by si otlačil kolena.

Z vnějšku jsou na pouzdře dvě kapsy.
V jedné jsou uloženy popruhy na přenášení pouzdra na zádech, jako batoh. Ty mají polstrování a jsou pohodlné.
Nechybí ani popruh v pase a hrudní spojka.
Druhá kapsa může být využita třeba na vložení střeleckého deníku, nábojů nebo vaku na vodu.

Pouzdro se perfektně přenáší a na ležení je dostatečně pohodlné.
Jedinou nevýhodou jsou popruhy, které tlačí, když na pouzdru ležíte. Ale i na to se dá zvyknout anebo se musí pořádně popruhy srovnat. Jednou z možností je také popruhy zcela odepnout. Z mého hlediska je pouzdro velmi povedené a střelcům jej mohu vřele doporučit.
Zpracování je opravdu profesionální a hodí se do opravdové akce nebo i pro nadšence na takové to pohodové, domácí střílení.

Foto a text: Karel Žaloudek / Karel.vp

Korekce: Martin Šlaichrt / www.TAKTICKA-MALORAZKA.cz

Fotogalerie:


Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag Blackhawk Sniper Bag


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2019