Akce a srazy střelců Taktické malorážky

Akce a srazy na střelnici

Tady se Vám budu snažit ukázat, jak moc super parta jsme :)

S kamarády kolem Taktické malorážky jendou za čas dohodneme místo a hodinu, kdy se sejdeme na střelnici, v pivnici anebo jinde v přátelském kruhu, kde výborně pokecáme a strávíme vůbec pěkný den tlacháním o možném i nemožném.

Zároveň se tu a tam stane, že vymyslíme nějakou akci, kdy s esebereme a jedeme za srandou někam dál. Třeba do Guncentra Otrokovice na krytou 150m střelnici.

Doufám, že se Vám naše akce budou líbit a že mezi nás také zavítáte si pokecat a poznat lidi kolem naší soutěže.

- 19. až 20.04.2014 - KURZ BOJOVÉ STŘELBY FAST/NTBS PRO TM
- 07. až 09.03.2014 - IWA/OUTDOOR CLASSICS
- 27.11.2013 - ZKOUŠKA LABORACÍ, GUNCENTRUM OTROKOVICE
- 06.06.2013 - TESTOVÁNÍ V-AR"ek" PANA VOSÁTKY
- 10. a 11.03.2013 - IWA/OUTDOOR CLASSICS
- 01.12.2012 - GUNCENTRUM OTROKOVICE

01.12.2012 - Výlet za střelbou do Guncentra Otrokovice

Tak tuto sobotu, první prosincový den roku 2012, jsme se domluvili, že bychom mohli zajet navštívit našeho přítele a sponzora Taktické malorážky Hungryho do Guncentra Otrokovice.

Tato střelnice se nachází v Otrokovicích kousek od Zlína a disponuje parádním podzemním 150m střelištěm. Takže ideální podmínky na testování a blbnutí.

Celá grupa čítala pouze čtyři střelce - Honzu IVANA, Honzu Kružíka, Víťu MALINU a mne. V sobotu kolem 11 dopolední jsem s Honzou KRUŽÍKEM vyrazili z Třebíče směrem na Brno, tam přesedli k Honzovi IVANOVI a po cestě na Otrokovice nabrali Víťu.

V Otrokovicích jsme otestovali vzdálenosti 50, 75, 100 a konečně i limitní hranici 150m. Výslekdy korespondovaly s vypočítanými tabulkovými hodnotami pro nadsazování atd. a byla radost pozorovat, jak vše funguje a šlape.

Celkově jsme pobyli v pohodlí střelnice od 14 do 20 hodiny večerní a Hungry byl výborným hostitelem. Ve všem nám vyšel maximálně vstříc a ještě nám objednal super delikátní pizzu k večeři :)

Už teď se všichni těšíme, jak jej poctíme naší další návštěvou, ale snad v hojnejším počtu a s cílem střelit si u něho malý závod.

Snad se Vám budou líbit fotky z našeho malého "roadtripu". Výsledné terče berte tak, že jsem na tyto vzdálenosti střílel prvně a navíc to bylo druhé střílení s novou optikou :)

Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy

10. a 11.03.2013 - Výlet na výstavu IWA/Outdoor Classics do Norimberku

Rok 2013 jsem začal malým výletem na veletrh IWA v německém Norimberku.

Několik let jsem odkládal návštěvu této výstavy, ale letos jsem se konečně odhodlal a díky poskytnuté příležitosti vyrazil si "ošmatlat co půjde" :)

Výlet byl naplánován na dva dny a musím říci, že poprvé bych to za jeden den doopravdy nezvládl. I tak jsem se musel soustředit pouze na to, co mne zajímalo - optiky a dlouhé zbraně.

Celkem s překvapením jsem zjišťoval, že ne všechny papírově TOP optiky v reálu stojí za to. Někde zklamání a jinde zas příjemné překvapení.

U dlouhých zbraní se moc překvápko nekonalo, spíše jsem si vše ošmatlal a pošoupal, čím šlo.

Za mne parádní výlet, který mohu v dalších letech jen doporučit! Uvažuji, že bychom udělali výlet přímo pod Taktickou malorážkou :)

Omluvte kvalitu fotek. Prozřetelně jsem se nechtěl tahat se zrcadlovkou, tak jsem vzal pouze cvakadlo.

Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy

06.06.2013 - Testování V-AR"ek" pana Vosátky

S tím, že bych měl někdy doma rád nějakou AR-15 se potýkám od té doby, co jsem se ke střílení dostal a "bohužel" mne tahle představa nikdy neopustila :)

Letošní rok jsem došel k rozhodnutí ukončit "kariéru" střelby Taktické malorážky a vůbec střelby s ráží .22LR. Samozřejmě, že závody budu pořádat stále (a s ještě větším nasazením), ale rád bych se věnoval vělkorážné střelbě, kde budu začínat od píky.

Naštěstí mne s koupí Tikky T3 v ráži .308WIN přešla chuť na stavbu terčové AR-15 a vyvstala chuť nová - karabina na rychlejší střelbu "pro zábavu" a maximálně nějaký sranda "mač".

Dále jsem byl nucen řešit omezení pouze na pistolové ráže (do 600J) u nás na střelnici v Třebíči (střelnice je díky lokaci ve městě celkem omezena). Vzhledem k prodeji mé Anschutz 1907Rep jsem nechtěl přijít o možnost si jít kdykoli vystřelit a zatrénovat u nás na střelnici a tedy jsem zákonitě začal hledat možnosti karabin v ráži 9mm Luger.

Automaticky jsem musel vyřadit všechny konverze (Roni, KPOS, atd.), protože nemají mé sympatie, byť vycházejí levněji. Dále jsem z "designového" hlediska odmítl všechny Taurusy, CZ Evo, JRC a spol, protože mi to prostě nesedí.

Skončil jsem tedy u "čistých" AR-15 v dané ráži. A zde není mnoho na výběr - Hera, ProArms, Luvo anebo V-AR pana VOSÁTKY.

Při mé letošní návštěvy IWA/Outdoor Classics do Norimberku jsem si dal tu příjemnou práci a probral všechny možné a dostupné AR-15, které tam byly. Bral jsem ohled na zpracování jednotlivých částí zbraně a tak nějak si je porovnával.

Jediná varianta, která mi nepřišla pod ruku, byla V-AR pana VOSÁTKY z Vlašimi.

Na tyto zbraně naleznete, stejně tak jako na všechny jiné výrobce/prodejce, kladné a záporné ohlasy. Nepatřím mezi lidi, kteří při investici několika tisíc až desetitisíc dají na žblebty napsané na skle anebo na "jedna bába povídala". Takže když se naskytla příležitost se s kamarádem domluvit, že si pojedeme vyzkoušet vše, co pan VOSÁTKA nabízí, tak jsem neváhal.

Zaměření každého z nás bylo jiné - já chtěl V-AR v 9mm Luger, Honza zase 14" v ráži .223, takže jsme poprosili pana Vosátku, zda by nám je nemohl v daný den dovézt ukázat.

Na výlet z Třebíče se ke mně připojili ještě Honza KRUŽÍK a Lukáš CAHA, také střelci Taktické malorážky, kteří si chtěli dané zbraně vyzkoušet. Jak jinak, než že cesta do Vlašimi byla výborný roadtrip a za zhruba dvě hodinky jsme dorazili na místo.

Pan VOSÁTKA nás přivítal na střelnici ve Vlašimi, kde jsme měli čas a prostor jen pro sebe.

K našemu překvapení nevyndal na stoly pouze ony dvě varianty, o které jsme ho prosili, ale vyndal zbraní celkem šest - jednu v ráži 9mm Luger a ostatní v .223, které se lišily v příslušenství a hlavně v různých délkách hlavní (12", 14", 16" a 18"). Tedy hraček více než dost.

Nutno říci, že již jen tímto krokem pan VOSÁTKA moc mile překvapil. Veškeré zbraně nám byly dány "v plen" a naše dotazy se množily. Nebylo nic, na co by nám výrobce rád neodpověděl a čím bychom jej zaskočili.

Honza IVAN podroboval svému kritickému oku jednu 14" dvadvatrojku a já se zaměřil na provedení a zpracování devítky.

V první řadě je ještě důležité říci, že pan VOSÁTKA skloubil modulárnost a praktičnost výborné koncepce AR-15 s pístovým systémem východní provenience, takže se měla výrazně zvýšit spolehlivost a "blbuvzdornost" na prach a jiné nečistoty.

Již prvním pohledem mi bylo jasné, že provedení je bez chyby. Při porovnání s některou US produkcí, se kterou jsem se setkal během mé dlouholeté "kariéry" ve složkách jsem "amíky" pouze politoval.

Precizní opracování těla, dokonalé slícování hlavních částí zbraně a ani při důkladném kroucení, štrachání a klepání se nikde neozýval varglavý zvuk anebo cvakání kovu na kov z hlediska vůle.

Na fotografiích níže můžete v detailech vidět všechna těla zbraní, které jsme testovali a ze kterých jsme stříleli.

Tím se dostáváme k té zábavnější části :)

Ze všech zbraní nám dal pan VOSÁTKA možnost si vystřelit. V hrubém součtu jsme vypálili něco kolem 200ks ráže .223 a kolem 100ks ráže 9mmL, což není dost na pořádný stress test, ale je to dost na ucelený obrázek o základních funkcích a schopnostech daných zbraní.

Všechny varianty se chovaly kultivovaně a velmi příjemně. Za celou dobu se neprojevila jediná vada na funkci nebo zádržka a to i v případě ráže 9mmL, kdy jsme testovali velmi slabé přebíjené náboje s plochou olověnou střelou. I ty V-ARka přebila a při jejich slabé laboraci se pomalu ani nehla :)

Právě varianta 9mmL byla pro mne velký překvapením a ubezpečením se, že nemá cenu se dívat jinde. Na střelbu je to velmi příjemná zbraň, která se projevuje kultivovaně a ani při velmi rychlé střelbě neztrácí střelec kontrolu a stále je schopen udržet zásahy v rozmezí "černého" na 50m. Testovaná varianta byla vybavena kolimátorem Eotech a toto spojení se projevilo jako značně "mačkací a líbivé", takže je mi jasné, že je třeba velké zásoby munice :)

Pan VOSÁTKA osazuje své zbraně příslušenstvím od Magpul PST, které sice není "papírově TOP", ale které rozhodně vydrží danou zátěž. O dodržení standardních rozměrů pro originální příslušenství se asi není třeba se zmiňovat.

Z mého pohledu velmi příjemný den a velké potěšení z toho, že se i v dnešní době najdou výrobci/prodejci, kteří dokáží zákazníkovi vyjít maximálně v ústrety, připravit a poskytnout více, než si zákazník žádal a kteří dokáží produkovat a hlavně servisovat kvalitní výrobky, jakých je na trhu v dnešní době málo.

Díky radě pana VOSÁTKY jsme zakončili den ve výborné restauraci v přilehlé vesničce, takže ještě jednou díky :)

Snad je toto pomocné těm, kteří se rozhodují, jakou ARku vybrat a tápou, jako jsem tápal já.

Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy

27.11.2013 - Zkouška laborací, Guncentrum Otrokovice

Tak jsme jeli prubnout nějaké laborace do nové hračky. Jak je vidět, Ticce celkem zachutnalo a tak jsem zvědavý, jak se s tím popereme v sobotu na závodech v Olomouci :)

Díky Radkovi Solařovi, za pomoc a doprovod a hlavně za super laborace :) Snad mu to o víkendu nezkazím...

Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy

07. - 09.03.2014 - Výlet na výstavu IWA/Outdoor Classics do Norimberku

A Taktická malorážka opět na veletrhu IWA v německém Norimberku.

Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy

19. až 20.04.2014 - Kurz bojové střelby FAST/NTBS pro TM

Víkend plný drillu, zábavy a akce pod taktovkou instruktoru FAST/NTBS, který se nám podařilo zařídit pro střelce z okruhu Taktické malorážky.

Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy Akce a srazy


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024