Sponzor - Klinský s.r.o.

Klinský s.r.o.

Obecné informace:

Firma KLINSKY vstoupila květnu 2010 do třetího desetiletí své působnosti jako výrobce dřevěných součástí zbraní.

Zpočátku převládala poptávka od firem vyrábějící zbraně, kterým jsme byli dodavatelé dřevných součástí. Postupně však jsme získávali větší podíl tržeb v maloobchodě a také velkoobchodě.

Toto nám umožnilo zejména naše technologické vybavení, které máme v současné době k dispozici, je na vysoké úrovni a neustále jej vylepšujeme. Tím se u nás cena a kvalita dostala do velmi příznivém poměru.

Naše orientace je na všechny druhy zbraní, pistole, revolvery, pušky a to jak sportovní tak lovecké, laser, airsoft a jiné. Jedná se vždy však téměř výhradně o sériovou výrobu.

Většina našich výrobků je z asijského ořechu. U sportovních puškových pažeb je to hlavně buk a laminované dřevo. Laminované dřevo je finská bříza, která je vodostálá a křížovým lepením velice pevná.

Určitý podíl výroby máme také v příslušenství ke zbraním, za povšimnutí zde stojí série krabiček a kazet z asijského ořechu vhodné jako drobný dárek včetně věnování.

Tyto individuality při zpracování povrchu, jako je věnování na přání, nám umožňuje naše laserové zařízení, které využíváme již pět let a máme s ním bohaté zkušenosti.

K našemu dvacetiletému výročí již máme mnoho spokojených zákazníků po celém světě a věřím, že budou i nadále přibývat.

V Proseči 15. června 2010

Luboš Klinský
ředitel firmy

Kontakt:

Ředitel firmy:
Luboš Klinský

KLINSKY s.r.o.
Podměstí 70
Proseč
539 44

Tel: +420 724 283 766
Email: klinsky(a)klinsky.cz

Kancelář:
Tel:+420 777 340 620
Email: info(a)klinsky.cz

Web:

www.klinsky.cz
Klinský s.r.o.


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024