Online soutěž pro vzduchovkáře

Online soutěž pro vzduchovkáře

Jedná se o internetovou soutěž mezi majiteli vzduchem (či CO2) plněných pušek a pistolí o ráži .177 (4,5mm) či .22 (5,5mm) s výkonem do 16J.

Cílem soutěže je nenásilnou formou podpořit zdravou soutěživost, která donutí soutěžící neustále zlepšovat svoje výsledky.

Každý měsíc proběhne uzavírka daného kola a budou vyhlášeni první tři vítezové z každé kategorie. Průběžné pořadí bude neustále aktualizováno v závislosti na obdržených terčích a bude zobrazeno v přehledové tabulce u každé kategorie.

Postup a pravidla:

Soutěžící si zvolí kategorii, ve které chce soutěžit a stáhne si terč (u každé kategorie volně ke stažení).

Ten poté nastřílí, jak nejlépe umí a na terč vyplní své údaje do příslušných kolonek, nástřel sečte a naskenovaný nebo vyfocený terč pošle na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech

Terče zasílejte v těchto parametrech:

- v JPG formátu o velikosti max 1280x1024
- pojmenován jako "#Bodů-Nick.jpg"
(např. 100X3-Pem.jpg , 100-Pem.jpg, 099-Lada2.jpg, 065-Lada2.jpg , atd.)

Při počítání zásahů platí - dotek kruhu bere jeho hodnotu (výsledky před uveřejněním budou přepočítány).

Rozhoduje počet dosažených bodů.

V případě stejného bodového zisku rozhoduje VYŠŠÍ POČET ČISTÝCH STŘEDŮ !
(např. 100X3 > 100X1) !

Střelec se může účastnit všech soutěží najednou.

Je možná účast i několika střelců s jednou zbraní.

Puška určená pro nižší kategorii se může zúčastnit i kategorie vyšší (např. Slávie 634 může nastřílet v Kat. 1, 2, 3, 4, ne však již v Kat. 5)

Každý může poslat libovolný počet nástřelů - zařazen mu bude jen ten nejlepší.

Výsledky budou v co nejkratší možné době zveřejněny v tabulkách.

Podrobné podmínky pro splnění dané disciplíny jsou vypsány u každé kategorie zvlášť.

Přihlášení do soutěže:

Není potřeba vyplňovat nějakou přihlášku - stači pouze zaslat nastřílený terč a výsledky budou zaznamenány.


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2026