Soutěžní položky - BlackJack

Soutěžní položky - BlackJack

Položky 10A/B/C jsou náhodně volené položky v závodě.

Z této trojice položek bude na prvním závodě náhodně jedna vylosována. Tato položka nebude moci být vylosována v bezprostředně následujícím závodě. Tedy každý další závod se bude losovat pouze ze dvou zbývajících variant.

Příklad:
Na prvním závodě jsme vylosovali položku 10C/ Šachy. Ta je daný závod odstřílena a tedy vyřazena z losování pro následující závod. Na dalším závodě se losuje z položek 10A/ Tácek a 10B/ BlackJack.
Vylosována je položka 10B/ BlackJack a tedy na následujícím závodě bude losováno opět z položek 10A/ Tácek a 10/C Šachy. A tak dále.

Losováno je těsně před položkou.

Vzdálenost:

Terče umístěny na 50m

Čas:

Poloha:

V leže s oporou

Počet ran:

Max 5

Terč:

Terč BlackJack tisknutý na A4 - download

Provedení:

Střelec zahajuje položku ve výchozí pozici – ve stoji za zbraní, zbraň je vybita, závěr otevřen, zásobník či náboje vyložené vedle zbraně.

Po povelu ke střelbě co nejrychleji zaujímá povolenou polohu a střílí na terč na 50m.

Cílem položky je nastřílet 21b, či se této hodnotě alespoň přiblížit. Hodnoty zásahů se sčítají.

Hodnocení:

BlackJack

Zásah buňky = bodová hodnota buňky.
Zásah čáry = bodová buňky s menší hodnotou sousedící s trefenou čárou. Pokud se někomu podaří trefit kříž mezi buňkami, tak je počítána nejnižší bodová hodnota z buněk sousedících s trefeným křížem.
Při dosažení 21b max 5 ranami je plný počet bodů.

Jiné nastřílené hodnoty dle tabulky zde

max 120b/min 0b

Zde uvedená pravidla jsou pouze informativní. Právo na změnu vyhrazeno.

Aktuální platná pravidla v sekci Ke stažení


Videogalerie:

Připravuji...


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024