Soutěžní položky - Tácek

Soutěžní položky - Tácek

Položky 10A/B/C jsou náhodně volené položky v závodě.

Z této trojice položek bude na prvním závodě náhodně jedna vylosována. Tato položka nebude moci být vylosována v bezprostředně následujícím závodě. Tedy každý další závod se bude losovat pouze ze dvou zbývajících variant.

Příklad:
Na prvním závodě jsme vylosovali položku 10C/ Šachy. Ta je daný závod odstřílena a tedy vyřazena z losování pro následující závod. Na dalším závodě se losuje z položek 10A/ Tácek a 10B/ BlackJack.
Vylosována je položka 10B/ BlackJack a tedy na následujícím závodě bude losováno opět z položek 10A/ Tácek a 10/C Šachy. A tak dále.

Losováno je těsně před položkou.

Vzdálenost:

Terče umístěny na 50m

Čas:

Poloha:

V leže s oporou

Počet ran:

Max 6

Terč:

Pivní tácek s natištěnými záslepkami zavěšený na niti

Provedení:

Jedna z nejzábavnějších položek.

Střelec zahajuje položku ve výchozí pozici – ve stoji za zbraní, zbraň je vybita, závěr otevřen, zásobník či náboje vyložené vedle zbraně.

Po povelu ke střelbě zaujímá stanovenou polohu a střílí na terč postupně na jednotlivé záslepky po jedné ráně na každou.

Tácek má na každé straně 3 záslepky 18mm tak, aby se vzájemně nepřekrývaly a bylo tak zcela jasné, jakým způsobem byly zasaženy.

Střelec s ohledem na podmínky střílí max 6 ran.

Platně zasažená záslepka se počítá pouze tehdy, je-li alespoň tečován její obvod a zasažena byla ze strany, ze které je natištěna.

Po ukončení střelby střelec signalizuje vybití zbraně užitím výstražníku, popřípadě vytažením zásobníku.

Hodnocení:

Za každý zásah či dotek záslepky +20b.
Každá záslepka může být platně zasažena pouze jednou.
Započítává se 6 nejhorších zásahů.

max 120b/min 0b

Zde uvedená pravidla jsou pouze informativní. Právo na změnu vyhrazeno.

Aktuální platná pravidla v sekci Ke stažení


Videogalerie:

Připravuji...


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024