06. srpna 2011 - Třebíč - Taktická malorážka - Challenge Cup

Taktická malorážka - Challenge Cup

Dne 06. srpna 2011 proběhl v Třebíčském Poušově dlouho očekávaný závod - CHALLENGE CUP TAKTICKÉ MALORÁŽKY.

Většina střelců jej očekávala s napětím, neboť již dlouho dopředu bylo avizováno, že se jedná o zcela jiný závod, než byly dosud k vidění na Taktické malorážce.

Popravdě i já, jako pořadatel, jsem s jistou nervozitou očekával, co se nám podaří společnými silami z mého záměru vytvořit. Nyní mohu s jistým ohlédnutím zpět říci, že jsem velmi potěšen, že se nám vše podařilo dotáhnout nejen k plné spokojenosti mé, ale věřím, že i střelců.

Tento srpnový termín byl plný dovolených, svateb a jiných soukromých či služebních akcí, které nedovolily mnoha střelcům dorazit. Nicméně i přesto se podařilo obsadit startovní listinu 12ti nadšenými střelci, kteří dojeli do Třebíče za zábavou, "pokecat" a změřit své síly se stejně "praštěnými" lidmi.

Taktická malorážka - Challenge Cup - startovní listina

Protože se jedná o nový, rozšířený, závod, byla zde možnost dorazit do Třebíče již v pátek odpoledne a alespoň krátce zatrénovat a vyzkoušet nové položky, které se v závodě objevily.

Této možnosti využilo hned 8 střelců, kteří se sjeli kolem 16 hodiny odpolední a jali se trénovat a zkoušet nové položky. Za zmínku stojí malý výlet Luďka BARÁKA, který k nám na závod dorazil až z daleké Ukrajiny, kde se před závodem nacházel a doufám, že mu tento "výlet" za to stál.

Nově zde byla představena v reálu položka Fast and Furious, se kterou se budeme setkávat nastálo již od začátku sezony 2012. V této položce se jedná hlavně o rychlost, která hraje sice zásadní roli, ale ne zcela jedinou. Jak závod ukázal, tak i jednoranná zbraň dokáže udržet krok a to díky své přesnosti a hlavně pokud je podpořena kvalitním střelcem. Ale o tom až níže.

Dále jsme odzkoušeli i princip "rozstřelů" dle propozic, kdy si každý vyzkoušel, že ty "snadné" 3 rány nejsou vůbec tak snadné a že i malá chybička a zaváhání může rozhodnout o vítězi.

Páteční tréninkový večer jsme zakončili posezením u grilu a společným klábosením a konzultováním všeho možného.

Počasí, ač nevypadalo, tak se po lehkém letním deštíku umoudřilo, takže jsme mohli trávit večer příjemným posezením pod širým nebem s kusem masa v jedné a nealko pivem v druhé ruce.

O zpestření se postaral Karel ŽALOUDEK, který si speciálně na závod připravil sestřih přesně podle karikatury znázorněné na nealko pivu a také i já jsem přispěl svou trochou do mlýna, když jsem nakoupil super balení briket do kamen, místo na gril. Holt uhlí je uhlí :)

Večer jsme zakončili kolem půl 1 ráno, když jsme poklidili stoly, schovali halogeny a rozestlali svá polní lůžka všude možně po střelnici.

Pár jedinců jsme pro jistotu umístili do karantény, aby svým náruživým pochrupováním nerušili ostatní. Nicméně jak se ráno ukázalo, tak toto opatření bylo zhola zbytečné, protože spořádání mnoha kilogramů masa nás všechny tak unavilo, že si ráno nikdo ani nestěžoval, že by byl kýmkoli rušen.

Noc byla teplá a suchá a jak je vidět z fotografií níže, tak se mnozí z nás vyspali doslova dorůžova a přímo zářili blažeností.

Po nutné ranní kávě jsme společnými silami připravili závodní plochu a jen čekali, kdy to vypukne.

To nám trochu zkomplikovalo počasí, protože jak jsem objednal, tak bylo - doopravdy to byl závod plný výzev - od náplně závodu, až po počasí.
Od rána jemně mrholilo, chvílemi to přešlo do solidního slejváku a nebo do fujavice.

Nicméně ani jeden střelec si nestěžoval, všichni bez rozdílu vykonávali jak fyzickou zátěž, včetně běhání v dešti (někteří i v hejkalech a vestách) anebo počítání logických úloh.

Nutno podotknout, že na konci závodu, byť promočení, provlhlí a realativně unavení, tak přesto všichni zářili spokojeností z bezvadně prožitého dopoledne.

Závod jsme začali v půl 10 dopoledne a ukončili jsme jej vyhlášením výsledků ve 2 hodiny odpolední, a to i přesto, že jsme stříleli na dvě směny.

Studená rána + Rukojmí:

Hned na první položce zakusili střelci obou novinek - fyzické námahy i logického příkladu.

Před Studenou ránou měli za úkol do 30ti vteřin doběhnout na 50m a vrátit se na střelecké stanoviště. V případě, že by časový limit u fyzické námahy nestihli, byli by z položky diskvalifikováni. A naopak, kdo dorazil dříve, měl více času na vydýchání, protože se povel ke střelbě vydával až po jistém doběhnutí všech střelců na stanoviště.

Tuto podmínku naštěstí splnili všichni a Studenou ránu, krom dvou střelců, kteří před závodem nastřelovali nově usazené optiky, odstříleli v daném limitu.

Před položkou Rukojmí čekal střelce logický příklad.
Všechny příklady byly tvořeny za účelem cíleně střelce zmást přehršlem informací a nebo jinými jednotkami, než bylo do patřičných vzorců třeba. Své by o tom mohla povědět skupinka střelců, kteří podcenili v celém závodě důležitost a význam příkladů a díky tomu ztratili výrazný počet bodů v závodě.

Nejlépe se první položky zhostil opět klasicky Martin KUNDT, když nastřílel 105b.

Dále se umístila trojice zbraní Anschutz 1907R, které tak dokázaly, že jsou jakýmsi mezistupněm mezi přesnými jednorannými zbraněmi a opakovačkami, když Honza IVAN nastřílel 100b a Luděk BARÁK a já jsme získali shodně 75b.

Trapy 10m a 25m:

Tak zde došlo na silné lámání chleba.

Zde narazilo nejvíce střelců na svou nepřipravenost na logickou položku. I přes to, že příklady byly na stejné bázi - dosazení do jednoduchých vzorců, tak mnoho z nich se nechalo "hecnout" adrenalinem a buď špatně dosazovalo a nebo se v rychlosti spletlo v zapsání výsledků.

Nejlépe se s Trapy popral opět Martin KUNDT, který vypočítal oba příklady a nastřílel 110b.

Dále i mě se povedla položka a díky správně vypočítaným příkladům jsem nastřílel za 100b.

Několika střelcům se povedlo vypočítat pouze jeden příklad ze dvou a získali alespoň část bodů, ale byla zde šestice střelců, kteří se do příkladů zamotali a Trapy pro ně byly nulovou položkou.

Chudák Karel ŽALOUDEK, který hrdě odložil tužku a papír, když konečně vypočetl příklad, a s vítězoslavným výrazem ve tváři se rozhlédl kolem a vrhl se po flintě, byl zpražen hlášením: "30 vteřin do konce položky!" Načež opět flintu odložil a zbylý čas prorelaxoval natažen na podložce.

A takhle to bylo během závodu u vícero střelců :) Ale alespoň jsme trošku přiblížili to naše "hraní" realitě, kdy by chybné vyřešení parametrů pro střelbu, mělo za následek zcela jistě stejný výsledek - nulové ohodnocení.

Fast and Furious:

Velmi očekávaná nová položka, která má pozvednout a povzbudit šance opakovacích a samonabíjecích pušek oproti jednoranovým terčovnicím, kterým se zatím v soutěži daří dominovat.

Cílem této položky je v časovém limitu jedné minuty nastřílet co největší počet bodů na terči, kde je 16 cílů. V každém cíli jsou bodové hodnoty (15, 10 a 5b), které lze zasáhnout.
Položka je založena na rychlosti, a proto se počítá v každém terčíku pouze jeden nejlepší výstřel, tedy čím více ran střelec vypálí, tím větší šanci na lepší bodový zisk má. Tedy za předpokladu, že střílí do svého terče :)

Nejlépe se povedla položka "tutovkám" - puškám Anschutz 1907R, které byly v držení Honzy IVANA a mně. Ale i přes rychlost, se kterou jsme pálili na terče, získal Honza pouze 160b a já pouze 145b z 240b maxima.

Podle předpokladů, zvolil zatím nejjistější střelec se svou jednorannou Suhl 150 taktiku "2 krát miř a jednou pal" a nastřílel 110b, které mu stačily na udržení si vedoucí pozice a neznamenaly pro něho žádnou citelnou ztrátu.

Stejných 110b nastřílely i opakovačky CZ 455 Thumbhole Honzy VRCHOTY a CZ 452 Varmint Karla ŽALOUDKA a dokázaly tak, že i pro ně nebude nová položka problémem.

I zde se ale ukázalo podcenění teoretické přípravy závodu a pětice střelců si odnesla "hezkou" nulu.

Know your limit:

Klasicky "vypečená" položka...

A nyní ještě o to vypečenější, že před touto položkou, tolik závislou na přesnosti střelce a jeho "výbavičky" bylo nutné učinit 10 kliků.

Upřímně mohu říci, že mne potěšila poctivost provádění cviků střelci, byť jsem jim před položkou oznámil, že hlídat nikoho nebudu a že vše nechám na jejich svědomí. Jedinou podmínkou bylo, aby lokty byly při cviku ohnuty alespoň do pravého úhlu.

Já sám osobně jsem volil cestu na jistotu a se mnou i pětice dalších střelců, když jsme se "spokojili" s pohými 50b.

Kdo zariskoval a chtěl "víc" byl Karel ŽALOUDEK, Vláďa VOJTEK a Martin KOSOUR, kteří si vystříleli poctivých 75b a zkracovali tak náskok leaderů soutěže.

Find me:

I zde čekala střelce fyzická položka, kdy museli v čase položky navýšeném o 30 vteřin doběhnout na 25m, oběhnout sloup podpírající zástěny a navrátit se na stanoviště.

Teprve po doběhnutí posledního střelce byl vydán povel ke střelbě a patřičně "vystreslí" střelci se svalili ke svým puškám.

Osobně jsem sám sebe v této položce zklamal. Na minulém závodě plný počet a nyní pouze 50b, které mne odsouvaly pomalu, ale jistě na zadní pozice.

Překvapivě se vytáhl nahoru Martin KOSOUR, který zcela přesně zasáhl všechny cíle a získal tak 105b.

Pomyslné druhé pozice zabíraly jednoranné i opakovací terčovnice střelců Martina KUNDTA, Vládi VOJTKA, Luďka BARÁKA a Honzy IVANA, kteří s nimi vystříleli 75b.

O tom, že to není jen o terčovnicích svědčí i fakt, že Miloš JANČÍK se svým samonabíjecím Rugerem 10/22 získal bronzovou příčku se 70b.

Timer:

Konečně odpočinková položka bez počítání či běhu anebo klikování...

Pro některé střelce neznala radost mezí, protože se konečně objevila položka, kde mohli získat body "zadarmo" a tedy mít jistých alespoň těch "pár švestek" na výsledkové listině :)

Zde jsme opět trošku postavili "teorie" na hlavu, když se mezi třemi terčovnicemi (Suhl 150 a A1907Rep) Martina KUNDTA, Honzy IVANA a mojí, objevil i samonabíjecí Ruger 10/22 miloše JANČÍKA, který získal shodný, maximální nástřel 90b na položku.

Polohy:

A druhá "levná" položka - Polohy.

I zde si střelci "odpočali" a stříleli tuto položku klasicky dle ligových pravidel.

Nejlépe se tradičně umístil Martin KUNDT se svou Suhl 150 (119b), který byl následován Martinem KOSOUREM (SM-2 a 116b) a Vláďou VOJTKEM (Suhl 150 a 107b).

Stejných 107b získal i Luděk BARÁK se mnou v těsném závěsu (106b), oba s puškou Anschutz 1907R.

Double:

Tady jsme si zablbli :)

Nápad zahrát si na Gumídky přišel s přispěním Vládi VOJTKA a v reálu se velmi osvědčil, takže mu děkuji a ostatní střelci se mu odvděčí zcela jistě také :)

Principem Doublu je spolupráce ve dvojici, proto i fyzická zátěž byla tak zvolena. Střelec simuloval zranění nohy a za pomoci spottera si to musel "odskákat". Podmínkou bylo zaklesnutí se za rámě spottera a bez rozpojení doskákat na 10m, obskákat opěrný sloup a dohopsat nazpět na stanoviště.

Navíc jsme zde testovali i možnost střílení této položky v celé sestavě, tedy již ne pouze v rámci jednoho kola, ale obě směny naráz. Zjistili jsme, že vzniklý chaos je lehce zvládnutelný a tedy to budeme takto provozovat i na klasických závodech počínaje následujícím.

Nejlépe se umístily dvojice Karel ŽALOUDEK a Honza VRCHOTA a dvojice střelců s "roztomile" modrými puškami A1907R Honza IVAN a Luděk BARÁK. Obě s maximem 150b.

Já jsem naší dvojici pokazil jednu ránu a "nahnal" ztrátu 25b na plný počet, za což se Milošovi omlouvám!

Tácek:

Zde se konečně chytli všichni střelci a testovací příklad vyřešili bez vyjímek.

Nejlépe se povedla položka Honzovi IVANOVI, mně a konečně se nakopl na přední pozice i prozatím téměř nestřílející :) Radovan ŠEINER, když jsme přesnými ranami zasáhli všechny záslepky.

Komu se naopak položka nevyvedla byli Martin KUNDT a KOSOUR, kterým se tácek ne a ne postavit do rány.

Ono vůbec foukalo a nefoukalo.
Já sám jsem z tácku chvílemi i šílel, když už jsem myslel, že to vzdám a "vykašlu" se na pozorování profilu tácku, který by mohl klidně hrát v reklamně na dámské intimky Alldays.

Příště snad raději BlackJack :)

Zátěž:

A znovu se řádilo :)

Tentokrát bylo úkolem střelců doběhnout na vzdálenost 33m. Háčkem ovšem bylo, že oba byli spojeni tyčí, na které byla volně zavěšena pneumatika o váze 10kg. Ta se za běhu zajímavě "ginglala" a bylo zajímavé vidět, jak někteří "vypečení" parťáci ji během běhu nenápadně přesunuli do těžiště kolegy :)

Ale to již přikresluji, protože je pravdou, že se to stávalo, ale nikdo to záměrně nedělal a naopak se všichni snažili co nejrychleji a nejlépespolupracovat.

Kdo zde stačil doběhnout dříve, získal čas navíc, protože po startu se spustil odpočet času a po doznění posledního výstřelu zátěže se z celkového času střelce odečítalo plných 30 vteřin.

Snad i díky tomu se některým podařily rekordní časy, které by ale obstály i v klasickém ligovém závodě.

Plné bodové ohodnocení získal Honza VRCHOTA, který zasáhl všechny cíle v konečném čase 1:27.

Doslova o fous se povedlo nastřílet na plný počet i mně, kdy jsem na 10 terčů potřeboval čas 1:42.

Následovali nás Martinové KUNDT a KOSOUR se svými jednorankami, kdy na 9 cílů potřebovali 1:40 a 1:37 pro výsledných 162 bodů.

Závěr a vyhodnocení:

Co řici závěrem...

Snad jen to, že velmi děkuji všem střelcům, že i přes počáteční nepřízeň počasí zachovali dobrou náladu a hlavně sportovního ducha!

Jsem velmi rád, že se můj záměr uspořádat "tak trochu jiný závod" setkal s takovou odezvou. Třebaže závod nebyl tak "nacpaný" jako klasické ligové a i když se nedostavilo mnoho diváků, tak jsme si to všichni užili a hlavně zkusili i něco jiného.

Každý zjistil, kde má své mezery a že se dá pozornost a soustředěnost střelců rozhodit i naprosto triviálními věcmi, které snad každý podcenil.

I já sám jsem měl občas v návalu adrenalinu problém nacvakat hodnoty do naprosto jednoduchého vzorce a to jsem "zhruba" věděl co čekat. Tedy věděli to všichni, kdo zavčasu četli fora a stránky věnované Challenge Cupu :)

K páteční grilovačce není co dodat, všichni se dobře bavili, Birell tekl proudem a gril nevychladl až do brzkých ranních hodin :)

Osobně se již velmi těším na další ročník Challenge Cupu!

Zlatá medaile Martin KUNDT
Parádní výsledek, ostatně jako vždy. Už nevím, co s ním dělat, aby neexceloval :)
1041b / 100%.

Stříbrná medaile Martin ŠLAICHRT
Tak snaha byla, ale mohlo být lépe. Zbytečné chyby, na kterých se musí zapracovat. Ale spokojenost :)
1011b / 97,12%.

Bronzová medaile Honza IVAN
Honza stačil jen taktak poskládat novou pušku a nastřelit ji, ale i tak parádní výsledek!
972b / 93,37%.

Výsledková listina
Výsledková listina závodu ZDE

Výsledková listina Ligy 2011 ZDE

Souběžně běží diskuze o proběhlém závodu na našem VEŘEJNÉM FÓRU

Foto a text: Martin Šlaichrt / www.TAKTICKA-MALORAZKA.cz

Fotogalerie:


Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup Taktická malorážka - Challenge Cup


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024