26. října 2013 - Třebíč - Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup

Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup

Konec října, v týdnu plískanice, sem tam polojasno a na víkend předpověď počasí, které má být jak z alabastru.

O půl 7 ráno byly mé naděje v krásný den pohřbeny pod tíhou husté mlhy, která v Třebíči panovala. Po tom, co jsem se autem probil ke střelnici, prokrájel se do klubovny, jsem se jal připravovat vše potřebné na letošní 3. KERBEROS CUP TAKTICKÉ MALORÁŽKY.

Díky našemu sponzorovi jsem dokázal ocenit snahu střelců i mimo Ligové závody, které jsme zakončili v létě. Tento způsob patronace jsme letošní rok zkoušeli prvně a za mne musím říci, že jsem velmi vděčen, že se Kerberos Tactical uvolil a věnoval nám pár krásných věcných cen.

Přestože se jednalo o poslední závod sezóny, počasí bylo nejisté a pro pár střelců se "nehrálo" o věcné ceny (neabsolvovali všechny sponzorské závody), tak dorazil velký počet závodníků.

Zvláště překvapili tři nováčci, kteří si přijeli soutěž vyzkoušet, aby věděli, na co se v příštím roce připravit :)

Celkem s povděkem jsem přijal registraci Pavla JAROLÍMA, který zatím jako jediný ze střelců soutěže Malá odstřelovačka dokázal odhodit předsudky a averzi k naší soutěži a dojel si k nám si zablbnout. Doufejme, že po třech letech, kdy jsme čelili jisté perzekuci, se blýská na lepší časy a že u nás uvidíme více střelců této velmi zajímavé přesnostní soutěže. A třeba někdy i jejich pořadatele :)

Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup - startovní listina

Krásný počet 19ti střelců koncem roku je snad příslibem vyšší účasti v roce následujícím a doufejme, že i ti dva, kteří měli nyní dojet a nedojeli, tak že si svou rýmičku a kašílek rychle vykurýrují :) Hodně zdraví kluci!

Předem jsem všechny upozorňoval na včasný příjezd, abychom vše zvládli včas kvůli vyhodnocení závodů, ale i tak jsme začínali první Studenou ranou až v 9:36.

Marťas SKÁCEL se nám díky zvyku z práce zastavoval v každé zastávce na cestě z Brna a Kuba HENDRYCH si zas na "tvrďáka" jel koupit munici do obchodu těsně před začátkem závodu :)

Jak jsem ale již psal, tak jsme dorazili všichni zdrávi a veselí a to je to nejdůležitější! Takže závod mohl začít...

Studená rána + Rukojmí:

První položka se nesla v klasickém duchu - suché praskání výstřelů, které chrlily své projektily vstříc ranní mlze a slova emočního vypětí, která se linula ze střelců, když se jim povedlo olíznout rukojmí.

Pohodu nám narušilo pouze vyzvánění mobilního telefonu, který měl Kuba HENDRYCH poctivě ukrytý pod vestou a tedy chvíli trvalo, než se jej podařilo utišit. Ondřej TUREK, opět lichý, si místo své startovní pozice číslo 10 vybral terče číslo 21 a tedy nám v tom trošku udělal guláš, když střílel v rundě druhé, místo v té první. Ale i to jsme zvládli :)

Komu se ale položka nevyvedla, tak byli Lukáš CAHA a lídr závodů Milda MILICHOVSKÝ. Oběma se totiž podařilo postřílet, co se dalo a tedy odešli z první položky s nulou.

Naopak s maximálním nástřelem skončil Martin KUNDT a jeho přesná Haenel Suhl 150. Tedy 130b bylo tím nejlepším vstupem do závodu.

Na druhé pozici se pro mne překvapivě umístil náš "kmet" Milda MRÁČEK, který se svou kamuflovanou ZKM 456 zasáhl za 125b.

Třetí pozice patřila trojici střelců. Dvěma ostříleným vlkům Jirkovi SOZAŃSKÉMU a Vláďovi VOJTKOVI, které následoval excelentní střelec zbraně ZKM 456 Pavel JAROLÍM. Ten se s pravidly seznamoval předchozí večer, reálné terče viděl až na závodě a navíc čelil 4x kratšímu času na Rukojmí, než je na MaO zvykem. I tak ale dokázal nastřílet krásný výsledek 120b, který stačil na průběžnou dělenou třetí pozici.

Trapy 10m a 25m:

Na Trapech se povedlo vytrestat Martina KUNDTA. Nestačil si během přípravy napáskovat, takže poznal, jak moc přísná jsou pravidla a až po povelu ke střelbě začal nahánět nezbednou munici po podložce.

Honza PURKRÁBEK se nám zase pozapomněl v hloučku "drben a plkalů" a jeho terč se vesele plandal na hřebíčku, místo aby viděl na terčové ploše. Tak se nám kluk krapet zadýchal během, aby to stihl v daném limitu :)

Nejlépe si vedl Martin SKÁCEL, který získal v obou položkách Trapů plný počet. Celkových 200b bylo tak velmi příjemných.

Další pozice byla opět dělená.

Milda MILICHOVSKÝ napravoval ztrátu z Rukojmích, Karel ŽALOUDEK se typicky dral kupředu a opět Pavel JAROLÍM čeřil vody našich čelních pozic. Na to, že položku střílel v obou polohách prvně, odvedl opět skvělý výkon, který kazil pouze fakt, že mi rozstřelil žabku na 50m. A to je nesmazatelné mínus :D

Fast and Furious:

Na naší nejrychlejší položce se nám zasekl Jarda PROCHÁZKA, který měl problémy s přebíjením a jemuž se podezření na zlomený úderník naštěstí nepotvrdilo. Bohužel ani jeho A1907Rep není všemocná a nedokáže sama vyhrávat a naopak mu připravila perné chvilky.

Jeden z nováčků, Karel MATOUŠEK, se snažil zápolit se Suhl 150 Kuby HENDRYCHA a dokázal přesně nastřílet pouze za 70b, kdy se i jemu zasekl náboj a konec položky místo střelby laboroval se závěrem.

Nejlépe skončil Milda MILICHOVSKÝ se svou ZKM 456 a 190b, který byl stíhán nováčkem naší soutěže Pavlem JAROLÍMEM se 165b. Ten zúročil své dlouholeté zkušenosti ze střelby a po této položce okupoval první místo závodu a to i přesto, že byl dosud zvyklý střílet naprosto jiným stylem! Takže klobouk dolů...

Na průběžnou třetí pozici se nám zde dostal Honza PURKRÁBEK, jemuž se podařilo nastřílet 150b, stejně jako Martinu SKÁCELOVI s jeho hubenou CZ 452 Style.

Paradoxně opět nejnižší výsledek měl Ondra TUREK s papírově nejsilnější zbraní v této položce. Jeho samonabíjecí zbraň SW 15/22 nestačila ani na jednoranové terčovnice a Ondra získal pouze 30b.

Know your limit:

Jak říká jedno moudré přísloví:
"Nikdy neříkej, že to nejde, protože se může najít nějaký ***, co neví že to nejde a udělá to!" :D

A přesně to nám ukázal Karel MATOUŠEK, který na svém prvním závodě, s vypůjčenou zbraní Suhl 150, se střelivem, které si Kuba HENDRYCH narychlo koupil těsně před závodem, tak ten nám ukázal, že i tak lze nastřílet v Know your limit plných 105b! Takže čepice dolů pánové a dámy!

Se 75b z položky se nahoru vyšvihla čtveřice střelců, kteří si věřili více, než zbytek startovního pole. Jirka SOZAŃSKI a Martin KUNDT předvedli své standardní výkony, avšak David SLOUP, chytající mízu přesné střelby překvapil a potvrdil svou vzrůstající kvalitu střelby.

Překvapením byl i Mira ADAMEC, jemuž jsem před závodem pomohl usadit nový puškohled a který tak střílel vůbec svůj první závod taktické malorážky a hned s novým setem. taktéž 75b.

Bohužel se nám i zde ozvalo čtvero plesknutí o zeď, jak někteří narazili :)

Trojice vynikajících střelců (Karel ŽALOUDEK, Lukáš CAHA a Martin SKÁCEL) doplněná o nováčka naší soutěže Pavla JAROLÍMA se přepočítala a zjistila, jaké je to chtít víc a nakonec nemít nic. Takže malá a boubelatá nula :)

Závod byl zhruba ve své polovině a až nyní se na nás začalo i usmívat sluníčko, které kolem 10:45 vykouklo ve velmi nepříjemném úhlu. Díky ročnímu době se totiž na naší střelnici museli střelci nyní začít prát nejen se svým umem, ale i s paprsky, které mířily přímo zpředu do optik, takže kolikrát střelec viděl úplné ... :)

Find me:

Kdo hledá, ten najde...

Ale byli i tací, kteří hledali a nenašli :) A tedy i zde se nám soutěž krapet promíchala, neboť pouze tři střelci dokázali nastřílet plný počet bodů.

Se 105b se umístili na první dělené příčce střelci Martin KUNDT, Honza PRUKRÁBEK a s jeho zapůjčenou zbraní i Radek KLANICA, jehož je to letos asi teprve třetí závod.

Komu se položka nepovedla, byli Martin SMEJKAL a Pavel JAROLÍM, kteří "dali" pouze 15b. Pro Pavla to byla premiéra takovéto položky, kdy se ale statečně se svým duplexem v optice pral s neznámou polohou cílů. Optika bohužel vyhrála, ale snad příště...

Timer:

I zde se nám první pozice roztrojila.

Opět honza PURKRÁBEK s největším počtem bodů, který se dělil o příčku s Kubou HENDRYCHEM a Mildou MILICHOVSKÝM. Kuba taky dokáže vycenit zuby a zakousnout se do zadnic protivníků, jen se mu musí chtít :) Naopak Milda, který je většinou v čele v tomto závodě pokulhával a timer byla jedna z mála položek, kdy se mu podařilo zabrat a šplhat nahoru.

Ondra TUREK se toho opět nebál a po vzoru Američanů s teroristy nevyjednával, zachoval si sice tvář drsňáka, ale ani jeden Rukojmí neodešel po svých, tedy nula bodů :)

Poslední zajímavostí disciplíny byl Mira ADAMEC, který v jednom kole taktak odpálil ránu se zněním druhého, uzavíracího signálu. Naštěstí pro něho byl tento zásah započítán a jemu se přičetly další body.

Polohy:

Na polohách si střelci zakleli. Slunce se ne a ne odlepit od horizontu a tak nám stále svítilo přímo do očí. Pavel JAROLÍM se marně snažil vyrobit si narychlo clonu z papíru, ale pravidla byla jasná a nedovolují modifikace během závodu :) Pavel to hrdě akceptoval a raději se nedíval, jak se na něho jeho originální clona k optice směje z batohu :) I tak měl ale druhý nejlepší výsledek - 126b.

První v této položce byl Pavel PALÁT, bodrý to střelec, který měl výbornou minulou sezónu, ale slabší tu letošní. Snad se další rok podaří si trochu ulevit v práci a zas bude stálicí na špici vedení Ligy. Celkem 128b.

Třetím byl Jarda PROCHÁZKA, kterému sice díky jeho zdravotnímu stavu dopomáhá nestabilní opora (může využívat provaz zavěšený ze stropu), ale kdo si to zkusil tak uznal, že je snad i lepší to držet v ruce.

Double:

Nejhorší situace se slunečními paprsky se vyhrotila během Double. Střelci a ani spotteři nedokázali rozeznávat cíle, někteří neviděli na bílém papíru téměř nic a tak vyčkávali skoro až ke konci položky, zda Slunce přeci jenom na chvíli nezajde.

Díky tomu se podařilo plný počet nastřílet pouze dvěma dvojicím. Staří "pardáli" z Prahééé Honza PURKRÁBEK a David SLOUP nezaváhali a potvrdili svou formu, čímž se jim připsalo 150b.

Se stejným výsledkem zde byla dělená dvojice nováček-veterán, Pavel JAROLÍM a Jirka SOZAŃSKI, kteří se i přesto, že se poznali až ráno, tak se dokázali domluvit, sednout si a spolu nastřílet taktéž 150b. Pro Pavla byla tato položka velkým zpestřením, protože spolupráce dvou střelců na stejném výsledku je u nás spíše raritou.

Tácek:

Nějak už mne nepřekvapuje, že si "kamarádi" vždy vyberou Tácek jako volitelnou položku. Podle mne v nich musí představa mne, jak to po nocích motám, vzbuzovat jakousi zvrácenou radost :D

Kdo si počká, ten se dočká... platilo i nyní a tak jsem naopak já se svou zvrácenou radostí mohl sledovat, jak se střelcům ve větru tácky točí, motají, pohupují anebo naopak tupě stojí bokem :)

Například Jirka SOZAŃSKI si nevystřelil první tři minuty, kdy si tácek tancoval polku a on nebyl schopen pořádně a bezpečně zamířit a střelit. I Milda MILICHOVSKÝ nadával, jak starý námořník, když se mu na poslední dvě záslepky postavil tácek bokem.

Nejlepším výsledkem se nepochlubil nikdo. Maximum bylo 100b, kterých dosáhli Jirka SOZAŃSKI, Honza PURKRÁBEK a Karel MATOUŠEK, který si k nám odskočil ze své ISSF klasiky, aby vyzkoušel, co snad bude další rok jeho hlavní disciplínou :D

Zátěž:

Díky podmínkám byl závod pro některé velmi nestabilní a tak doufali, že si na poslední položce spraví chuť.

Na Zátěži jsme prvně v soutěži měli hned tři střelce s plným počtem bodů.

Karel ŹALOUDEK, pro kterého je to téměř rutinou, získal 210b za 10 sklopek v čase 1:04. Pavel PALÁT se opět blýskl a jeho 10 sklopek popadalo za 1:24, načež poslední z těchto ostrostřelců Milda MILICHOVSKÝ je dokázal srazit ještě rychleji. Za 1:02.

Závěr a vyhodnocení:

Jsem rád, že se nás na posledním závodě sešel takový počet a že i přesto, že začala být zima, tak střelci ještě nezazimovali a dorazili.

Doufám, že se všichni nováčci u nás ještě ukáží a že se jim naše soutěž zalíbila a budou v ní chtít i další rok pokračovat.

Tímto bych rád pozval další střelce, diváky, aby si v příští sezóně udělali čas a dorazili na kávu nebo čaj, na přátelský pokec a nejlépe i na závody.

Zlatá medaile Jiří SOZAŃSKI
"Sóza" si nechával to nej na závěr sezóny a díky tomu byli pak všichni jak v Jiříkově vidění :)
1123b / 100%.

Stříbrná medaile Honza PURKRÁBEK
Purki to taky začal "hrotit" až na konci sezóny a je otázkou, jak se u něho projeví nově pořízená optika :)
1115b / 99,29%.

Bronzová medaile Martin KUNDT
Marťas je krásnou ukázkou toho, že i s jednorankou se dá nakopat většině startovního pole pozadí :)
1092b / 97,24%.

Výsledková listina
Výsledková listina závodu ZDE

Výsledková listina Kerberos Cupu 2013 ZDE

Souběžně běží diskuze o proběhlém závodu na našem VEŘEJNÉM FÓRU

Foto a text: Martin Šlaichrt / www.TAKTICKA-MALORAZKA.cz

Fotogalerie:


Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup Taktická malorážka - 3. Kerberos Cup


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024