31. března 2012 - Třebíč - Taktická malorážka - Zahajovací závod

Taktická malorážka - Zahajovací závod

Tak půlroční pauza a zimní spánek je za námi a jsme zpět v novém roce v plné zbroji, plni nadšení do vzájemného soupeření, porovnávání a špičkování se v našich výkonech.

A právě v sobotu 31. března 2012 jsme odstartovali sezonu ZAHAJOVACÍM ZÁVODEM TAKTICKÉ MALORÁŽKY.

Třebaže se jednalo o naše první klání v letošním roce, tak se jej zúčastnilo rovnou 20 střelců z různých krajů republiky. Tedy když to porovnáme s minulým rokem, tak je zde znatelný nárůst účastníků.

Za zmínku stojí i fakt, že více jak desítka "štamgastů" se nedostavila, ať již kvůli soukromým záležitostem anebo proto, že jeli "nasávat" atmosféru a sbírat zkušenosti jinam.

Nově se k nám dojelo podívat rovnou 5 střelců a jedna střelkyně a dle jejich reakcí věřím tomu, že nikoli naposled.

Co se týče počasí, tak konec března byl ve znamení velkých teplotních změn, kdy se nám během závodu vystřídal lehký déšť, slunce či zatažená obloha a všemu dominoval silný variabilní vítr, který bral propozice ze stolů a terče ze zástěn.

I tak ale všichni ukázali, že nejsou žádné padavky a že se počasí nezaleknou a s nepřízní počasí se poprali se ctí.

Můj velký obdiv sklidili nováčci, kteří nepíchli flinty k rajčatům a statečně se prokousávali závodem. Ale o tom níže...

Taktická malorážka - Zahajovací závod - startovní listina

Po příjezdu všech soutěžících, registraci a ranní kávě, kdy jsme "pokecali" o všem, co se stalo během zimy, jsme se připravili na palposty a tak závod mohl odbytím 9:10 ranní začít.

Studená rána + Rukojmí:

Pro některé nezačal závod jenom prvními výstřely, ale následně i klením a slovy zděšení ze Studené rány.

Byli i střelci, kteří vůbec nečekali, že jim flinta půjde "na flek" a pro jistotu předsazovali.

Ti se pak dělili na takové, kterým to vyšlo. Ty kteří "naštěstí" soufiguří minuli. A ty, kteří dělali z rukojmího stoupence hinduismu s krásnou tečkou mezi očima.

Zřejmě špatná karma :)

Nejlépe vyšla první položka mně, kdy jsem díky tréninku věděl, kam mi anča "chodí" a tak se těch letošních již odstřílených cca 1500 ran osvědčilo na zisku 110b.

Jako druhý se umístil Karel ŽALOUDEK, který se svou "stealth" CZ 452 získal 100b.

Kdo ale zaválel, tak byli dva nováčci soutěže - Miloš MILICHOVSKÝ a Jakub ZIKMUND, kteří nechali leadery minulé sezony těžce vzadu.

Miloš dal agresorům nakládačku za 95b a sebral tak pomyslnou bronzovou příčku položky.

Kuba zas, ač je z Prahééé, tak zabral a nenechal si čelo výrazněji utéci. Jeho Ruger 10/22 mu pomohl vystřílet 90b.

Trapy 10m a 25m:

Nový terč na Trapech zaskočil pár střelců, kteří až na závodě zjistili, že je zde nově rozšířena minusová středová zóna. Ta dala zabrat více střelcům, včetně mě, kteří pak mířili déle anebo se její přítomností nechali rozhodit.

Nejlépe vyšel z Trapů Honza IVAN, který v minulé sezoně přešel na novou zbraň Anschutz 1907R a který se tehdy nestačil s holkou jednou modravou dost seznámit.
Pro letošek zakoupil ke střelivu ještě permanentku do posilovny a "buší" pomalu více, jak střílí. Ale přesto se mu trénink vyplatil, protože se svými "hůlkami" udržel 7kg těžkou terčovnicí a získal z obou Trapů celkem 200b.

V Trapu "Na stojáka" překvapil (mě v dobrém slova smyslu docela "nakrkl") Pavel PALÁT, který v zimě přešel na novou CZ 455 Varmint, kterou "obul" do pažby vlastní výroby a která mu zřejmě sedla, protože získal taktéž plný počet bodů.

Třetí místo, s 90b, okupovala správná trojka KUNDT - ŽALOUDEK - VIKTORA a čtvrté místo obsadil další nováček Taktické malorážky třebíčský střelec Honza KRUŽÍK s 80b.

Je nutné říci, že to byl Honzův vůbec první závod s dlouhou malorážkou s optikou a že navíc se svou ZKM 456 v Aeron pažbě bojoval se soupěři pouze s jedním 6 ranovým zásobníkem!

V Trapech na 25m jsem Honzu IVANA dohonil i já, když jsem ze své super stabilní "nestabilní" polohy pojmenované "Ježek v kleci" zasáhl všechny cíle.

Opět bych rád vyzdvihl "skoronováčka" Lukáše CAHU, který nastřílel 90b a také hlavně Haničku ALEXOVOU, která s těžkou flintou A1907R nastřílela 80b a přestřílela tak i některé mužské osazenstvo.

Na konci této položky bohužel odstoupil Jarda PROCHÁZKA, který se nějak nepohodl s puškou, jež se mu povedlo někde "naklepnout" a rozhodil si tak nástřel. Ani tři položky mu nestačily na to, aby "překecal" flintu k rozumu a jakoby jeho zásahy spolu nemluvily, tak každý vždy utíkal na jinou stranu terče. Milý Jarda pochopil ukončovací povel položky: "Zbraně vybít, odstoupit...", po svém a ze závodu odstoupil :( Nutno říci, že do konce závodu toho litoval, protože tak skvělý závod si nechat ujít, to je přece škoda... :)

Fast and Furious:

A konečně další modifikovaná položka - Fast and Furious.

Oproti Ukončovacímu závodu jsem změnili bodování. Nově se za zásah nebo teč vnějšího kruhu odečítá 5b.

Snad právě to byl fakt, který rozhodil valnou většinu startovního pole, kdy se opakovací pušky psychicky stresly a "klesly" na úroveň střelců s jednorannými zbraněmi.

Jinak si nedovedu vysvětlit, proč někteří střelci s repetýrkami dokázali za minutu vystřelit pouze 5 - 8 ran. Mnohdy se střelci "zasekli" na jednom terčíku, který opravovali několika ranami a ztratili tak drahocenný čas.

Ten právě u této položky rozhoduje a je tedy lepší "jít dál" a opravovat až po zasažení všech terčíků na cílové ploše.

Osobně dávám dost prostoru tréninku rychlého odpalování prostředníčkem, kdy nepouštím kliku závěru a zároveň okem neodbíhám od okuláru (náhled tréninku je možno shlédnout ZDE ve videogalerii). Díky tomu jsem byl schopen s trochou štěstí zasáhnout hned 21 ranami terčíky a získat celých 200b.

Jako "druhý" se umístil, taktéž s A1907R, Honza IVAN. V položce střílel na jistotu - měl pouze jeden zásobník na 10 ran a tedy "degradoval" svou opakovačku na pomalou přesnou střelbu, která mu vynesla 100b.

Třetí příčku položky získalo duo KUNDT - ŠEINER. Oba s jednorankami německé a ruské produkce.

To, že je FaF silná položka opakovacích zbraní trochu vyvrací výsledky opakovaček, které doslova zaspaly start položky.

Nicméně i přes silný zisk bodů oproti jendnorankám je FaF položkou, která by měla zůstat v repertoáru TM.

To, že na výsledku položky až tak nezáleží, nám může ukázat výsledková listina závodu ZDE právě bez této disciplíny.

Jak je vidno, tak až na prohození se střelců na 17 a 18 pozici se nic nezměnilo.

Know your limit:

Zde to bylo v sobotním počasí velmi zajímavé.

Vítr měl asi krapet nakoupíno, protože jeho směr se motal ze strany na stranu. Každou chvíli jinam. Intenzita pulzovala mezi slabým vánkem, že by Marilyn ani sukni nenadzvedl, až po fujavici o síle tažného vola.

Zřejmě čirou náhodou, proklet soutěžním štěstím se mi povedlo vyčíhat momenty, kdy si vítr dával dvacet a nastřílel jsem až na poslední kolečko všechny cíle. Krásných 75b mi stačilo. Tedy nestačilo, ale donutil jsem se urychleně vstát od flinty a šel jsem raději na kafe :)

Lepší drobný v kapse než ...nic... na podrážce :)

Skoro na jistotu, na pěkných 50b, se povedlo nastřílet "sedmi statečným" Honzovi IVANOVI, Standovi SVOBODOVI, Karlu ŽALOUDKOVI, Lukáši CAHOVI, Haně ALEXOVÉ, Honzovi VORLÍKOVI a Honzovi KRUŽÍKOVI. Právě nováčci soutěže Hanka a Honza zaperlili a vyšvihli se mezi ostřílené harcovníky Taktické malorážky.

Kromě Radovana, který si uchránil alespoň 30b, všichni ostatní zariskovali a doplatili na to.

Find me:

Tak tady jsem dostal pěknou lekci.

Celý namachrovaný jak lečo před protlakem jsem se prsil před nováčky jak hezky umím čmárat do předlohy a jaký jsem king a ejhle, na výsledkovce jen 30b :)

Aneb jak se říká:"Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený... Ale teď už nemám chybu." :)

Popravdě nevím, kde hlava pomazaná udělala chybu, protože čmáranice odpovídala, ale svůj terč jsem ani neviděl a výsledku jsem si všiml až pak po závodě po vyhlášení, takže protest padl.

Nejlépe se předvedl Standa SVOBODA, který si na závod přijel odpočinout od pracovního zápřahu - získal plný počet bodů.

Dalším machrem položky byl Radovan ŠEINER, který i v silném větru odhadl správnou pozici cílů a taktéž získal plný počet bodů.

A posledním superstřelcem byl Vláďa VOJTEK soutěžící se zbraní v pažbě, kterou musel dělat soustružník v agónii dle návrhu ďábelského inženýra jedoucího na vlnách podivna. Jeho Haenel Suhl 150 v těžkém duralovém lešení střílela přesně a zasáhla cíle také za 105b.

Timer:

Timer patří mezi položky, které budí nováčky ze spaní. Přitom je to velmi zábavná položka, která prověří bystrou a rychlou reakci střelce na nenadálý povel ke střelbě.

Daný časový limit 3 vteřin je, jak uznala většina střelců, dostatečně dlouhý k tomu, aby střelec nalezl a přesně zasáhl svůj cíl.

Fakt, že na cílové ploše nejsou postavy označeny a že si střelec musí pozici cílů zapamatovat anebo dokázat v limitu shlédnout šablonu či nákres a poté zalícit na cíl a zasáhnout, tak ten hovoří ve prospěch střelců, kteří tím dokazují, že nic pro střelce Taktické malorážky není dostatečnou výzvou a že se dokáží poprat s každým klackem pod nohy.

Dokázali to i v tomto závodě, kdy i přes silný vítr dokázali hned 4 střelci zasáhnout agresory do nejvíce bodovaných zón. Jednalo se o Honzu IVANA, Radovana ŠEINERA, Vláďu VOJTKA a překvapivě opět Pavla PALÁTA, kterému nová zbraň až nebezpečně začíná vyhovovat.

Dva agresory zasáhli na solar a jednoho oblízli střelci Standa SVOBODA, Martin KUNDT, Hana ALEXOVÁ, já a prvně v závodu vykoukl i Jarda HROBAŘ. Celkem tedy všichni získali 75b z položky.

Polohy:

Položka Polohy, u nás střílená bez pevné opory pro větší atraktivitu a větší "záděr" střelců, je dle mého názoru stavebním kamenem střeleckých technik a dovedností.

Právě díky této položce jsem nucen sám sebe donutit stát na střelnici a mávat flintou zajícům na pozdrav a zkoušet odpalovat alespoň někam kolem terče. V tomto závodě se mi povedlo si "vymávat" můj osobní rekord v Polohách - krásných 129b.

Druhé místo obsadil opět Radovan ŠEINER, jehož výsledky jdou strmě vzhůru a získal 122b.

A to by nebyl Pavel PALÁT, aby se zas neblýskl na předních pozicích. Se svou novou CZ 455 si vystřílel krásných 119b z položky.

Double:

V Doublu jsme již podruhé testovali nový typ šablon, kdy jsou cíle pouze vytržené z kontextu a spotter tak nemůže popsat pozici všech figur v cílové ploše. Tato změna se mi jeví jako žádaná a opět trochu přitahující skřipec, ale opět je směrem, kterým by se Taktická malorážka měla ubírat.

K zábavě.

Tady jsme si nejvíce padli do oka s Vláďou VOJTKEM, jelikož naše neohrožené duo zaúřadovalo a nekompromisně zasáhlo, co mělo. Tedy 150b pro oba.

Jednu minelu a tedy 125b si vystřílely hned tři dvojice - Martin KUNDT a Standa SVOBODA, Karel Žaloudek s Jardou HROBAŘEM a také Honza IVAN, jemuž jeho paní domácí Hanča ALEXOVÁ tvrdě nakázala nekompromisně eliminovat protivníka. A Jeník splnil bo se bál, že by jinak musel spát na chodbě :)

BlackJack:

Zajímavé je, jak je Tácek oblíbená disciplína. A to i když fouká!

Tedy jen do té doby, než je čas na to si oficiálně vybrat :) Hned se vahadlo přehoupne na druhou stranu a už se věší terče na BlackJack :)

Tady bych vyhlásil za hvězdu položky jednoho nejmenovaného střelce. Jenda VRCHOTA si řekl, že pojede na jistotu jako děti v první třídě, aby nedělal chyby a začal. U třetího prstu ale zjistil, že má vlastně jenom pět ran a panika byla na palubě. Posledními dvěma ranami tedy zasáhl "alespoň" cíle v součtu 18 bodů a získal 75b do soutěže.

Valná většina střelců zasáhla terč na plný počet bodů a rád bych z nich vytáhl Pepu VIKTORU, Lukáše CAHU, a opět Radovana ŠEINERA a Pavla PALÁTA a hlavně trojici nováčků Miloše MILICHOVSKÉHO, Hanku ALEXOVOU a Zdeňka VALU, kteří také dokázali napočítat do 21 a získali 120b do závodu :)

Zátěž:

Zátěž doznala zásadních změn.

Tou nejzásadnější jsou nové sklopky a navýšení jejich počtu na dvojnásobek - tedy nyní se "jede" na dvou stanovištích nezávisle na sobě a zaráz tak Zátěž střílí hned čtveřice střelců.

Chtěl bych poděkovat Jardovi HROBAŘOVI a rodinné firmě Kostelecká strojírna spol s.r.o. za zhotovení nových sklopek a vstřícný přístup k zakázce!

Další vychytávkou bylo moje náhlé pominutí smyslů, kdy jsem při vysvětlování položky suše sdělil střelcům, že rány na 25m se budou dávat křížem, tedy na soupeřovy sklopky :)

Tak eliminujeme možnost zasažení sklopek na 50m odraženou střelou a navíc tím opět přitáhneme uzdu statečným a kurážným střelcům Taktické malorážky.

Všichni přijali tuto novinu s radostí a ochotou a jakmile jsem se probral ze skupinového knockoutu, tak jsem se jal vysvětlovat položku.

Bohužel pro mne a anču, bohudík pro protihráče, jsem si vlastní neopatrností upustil pušku na zástěnu tak, až si lauf cvakl o optiku. Díky tomu jsem poslal první čtyři rány krtkovi do obýváku (stále doufám, že jsme se tak toho nezmara zbavili nadobro anebo že jsem mu alespoň rozstřelil lopatičku a natrhl kalhoty s kapsičkami). Takže než jsem přišel na to, kam mi flinta zanáší, tak už to stačilo pouze na 6 sklopek v čase 1:12.

Nejvíce překvapil Pepa VIKTORA se svým biatlonovým Izmashem Sobol, který sestřelil 9 sklopek za 1:24 a získal tak 189b.

Jako druhý překvapivě skončil Lukáš CAHA se svou ZKM 456, který zasáhl 8 sklopek za 1:30. Celkem za 168b.

Na třetí příčce se tísnili Honza IVAN a Pavel PALÁT s naprosto shodnými výsledky - 7 sklopek za 1:27. Krásných 147b.

Závěr a vyhodnocení:

Závěrem bych chtěl říci, že mne velmi mile překvapila návštěvnost závodu.

Nejen, že se jej zúčastnila šestice nových střelců, ale dojelo se podívat i pár diváků, kteří snad byli zaujati natolik, že se k nám co nejdříve připojí.

Velmi bych chtěl poděkovat celému kolektivu za pomoc s přípravou závodu, za pomoc během závodu a za podporu a toleranci, s jakou přistupovali ke mě jako pořadateli, kterému se občas něco zadrhne, popřípadě zašprajcne.

Ještě jednou děkuji a velmi se těším na další závod, který nás čeká v druhé půli dubna.

NOVINKA - Komiks Taktické malorážky

Komiks Tak jen pro zajímavost mne napadlo vybrat některé fotografie ze závodu a krapet je upravit. Pohyb v komiksu šipkami.

Jakákoli fyzická podobnost s reálnými osobami je jistá a jména nebyla záměrně změněna. Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks Komiks


Zlatá medaile Martin ŠLAICHRT
Zřejmě se mi trénink začíná vyplácet, ale v sobotním počasí šlo víceméně o kus štěstí. Jak se říká: "Když se štěstí unaví, sedne i na vola" :)
1185b / 100%.

Stříbrná medaile Honza IVAN
Honzo promiň, ale vyhrál ten lepší :)
Haness začíná až moc rozumnět své zbrani a tak čekám lítý boj až do konce sezony. 1043b / 88,02%.

Bronzová medaile Stanislav SVOBODA
Standa nám zas ukázal, že ač netrénuje, tak stále se s ním musí počítat. nechci ani domýšlet, až si udělá čas a sem tam zajde na trénink na střelnici.986b / 83,21%.

Výsledková listina
Výsledková listina závodu ZDE

Souběžně běží diskuze o proběhlém závodu na našem VEŘEJNÉM FÓRU


Foto a text: Martin Šlaichrt / www.TAKTICKA-MALORAZKA.cz

Fotogalerie:


Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod Taktická malorážka - Zahajovací závod


Sponzory Taktické malorážky jsou:

Bohemia Air Soft Alsa Pro Army shop Armed Army Shop 008 Best Patron Přebíjení Dersol Euroshooting - Miroslav Varga Frogman Gun.cz Guncenter Otrokovice Gymnázium Třebíč Horácké noviny Invisible Gear JP Tactical Kerberos Tactical Klinský s.r.o. Neoren Levnetisky.cz Odeon optics Penshop Progun Sportkamery Střelecká revue Střelnice Malý Újezd Top Armyshop Vaškent - Václav Haman Vítěz - poháry, medaile, sportovní trofeje


Partnery Taktické malorážky jsou:

Facebook TM Fórum Taktické malorážky 102. průzkumný prapor 38. prapor hloubkového průzkumu generála Husárka Airsoftveci Alexxxus Advokáti-Zlín Airsoft Morava Balistika.cz Ballistica.cz Fórum můjGlock.com Open Air Gun League Střelecký portál Target Shooter

- nahoru -


GSM:     739 667 326        |        ICQ:     586482698        |        Skype:     Grinch.cz        |        Email:     info@takticka-malorazka.cz

  Webcoding: Grinch a S474N  ●   Graphics: Grinch   ●   Copyright 2008-2024